wtorek, 4 października 2011

Pizza : D

Nasze wspaniałe zadanie z angielskiego ;D
Smaczne i przydatne oraz na temat!
No więc dla przypomnienia grupy AP, pizzę robimy na 13 października (czwartek) wraz z przepisem w języku angielskim.
Miłego pieczenia!

6 komentarzy:

  1. Powinno być "w języku".
    Tak, wiem, mam iść na kółko z polaka. ;P

    OdpowiedzUsuń
  2. ZAPROSZENIE

    Dla Julii Szulc na kółko z polaka :D
    Odbywa się w środy o godzinie 13:30.
    Obecność obowiązkowa! ;P

    OdpowiedzUsuń
  3. Proszę, błąd poprawiony, już nie ma o co się spinać. :)

    OdpowiedzUsuń
  4. A to zadanie jest obowiązkowe? :)

    OdpowiedzUsuń
  5. To zadanie jest dla chętnych, więc kto chce to robi ;)
    Ale... trochę więcej pizzy do jedzenia nigdy nie zaszkodzi :D

    OdpowiedzUsuń
  6. Racja! :D
    Pizzy nigdy nie za dużo :P ;)

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.