piątek, 21 października 2011

Tydzień 24-28 października

Żeby uniknąć pytań, co, jak i gdzie na przyszły tydzień powiem wszystko, co wiem. Zaczynamy od poniedziałku...
  • 24 (poniedziałek) - kartkówka z historii z wagą 3 - powstanie listopadowe oraz noc listopadowa
  • 24 (poniedziałek) - poprawa z polskiego, przypominam grupie mającej zajęcia, że mamy zadanie domowe ;D
  • 25 (wtorek) - sprawdzian z angielskiego AP (zwróćcie uwagę na ćwiczenia : D)
  • 25 (wtorek) - poprawa z matematyki na 8 lekcji albo na 7 w środę
  • 26 (środa) - uwielbiony Passiv grupy NK na dyżurze u pani Drożdż, czyli to, na co czekamy przez cały tydzień ;D
  • 26 (środa) - pokazujemy, co już zrobiliśmy na projekt z WOSu
  • 28 (piątek) - sprawdzian z biologii (pytania dostaje kółko biologiczne w poniedziałek, o ile dobrze zrozumiałam)
  • 28 (piątek) - pani z fizyki pyta z 2 ostatnich lekcji, czyli: soczewki i załamanie światła
  • 28 (piątek) - żeby Nam mało nie było jednej grupie pani od chemii mówiła, że mamy się nauczyć na kartkówkę, drugiej grupie, że mają się nauczyć. Co to oznacza nie wiadomo, ale warto coś kojarzyć. I przypominam o zadaniach domowych w zeszycie!
Hm... I uwierzycie, że po tym tygodniu mamy dłuuugi weekend? :D

1 komentarz:

  1. Najpierw musimy przeżyć ten cały, moim zdaniem ciężki tydzień . Życzę nam wszystkim powodzenia, ale co nas nie zabije, to nas wzmocni :)

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.