czwartek, 20 października 2011

Przypomnienie

Ku uciesze grupy niemieckiej i nie za bardzo naszej-angielskiej, jak się zdążyłam zorientować, przypominam, że jutro NK nie ma niemca, a AK nie ma anglika, co daje nam razem wspólna historie z naszą kochana panią wychowawczynią. Cieszmy się i radujmy, albowiem nie codziennie dostajemy taki dar od losu! ; )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.