piątek, 7 października 2011

Poprawy ; )

Dla wszystkich zainteresowanych:


- poprawa z chemii będzie we wtorek (11.10) na ósmej lekcji
- poprawa z pracy klasowej nr 2 z matematyki będzie w środę (12.10) na 7 lekcji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.