Oczywiście nie obędzie się bez problemów. Tamto krzesło za którym wszyscy byli zostało sprzedane w czwartek, więc wtedy kiedy dopiero okazało się, że to chcemy :( No nic, znalazłam nowe
Naprawdę proszę o komentarze, bo sama wolę to jasne, więc jeśli nikt nic nie napisze ja zamówię po prostu to jaśniejsze, czyli pierwszą możliwość. Kurde, chociaż jak tak patrze to już sama nie wiem...POMOCY!
niedziela, 17 czerwca 2012
czwartek, 14 czerwca 2012
środa, 13 czerwca 2012
Propozycje prezentu
Nie wiem jak sobie ten prezent klasa wyobraża, dlatego wrzucę 2 przykładowe linki żeby dać Wam ogólny zarys opcji:
No i problem polega na tym, że fotel prezesa jest wygodniejszy, a to krzesło historyczne bardziej w stylu p.Okonek. Dlatego ja nie chce sama o tym decydować i zostawiam to Wam : )
No i problem polega na tym, że fotel prezesa jest wygodniejszy, a to krzesło historyczne bardziej w stylu p.Okonek. Dlatego ja nie chce sama o tym decydować i zostawiam to Wam : )
poniedziałek, 11 czerwca 2012
Gratulacje :)
Chciałam wszystkim podziękować i szczerze mówiąc jestem pełna podziwu, bo z tego co się orientuję to wszyscy zapłacili już całość za BAL ; )
Teraz pozostaje kwestia 15 zł za Suszek (jak już Costa pisała) - jak najszybciej!
+15zł prezent
Ogłoszę to pewnie jeszcze bardziej oficjalnie, ale dziś odbyło się spotkanie u p. Pawelskiego o "GRYLU" i trzeba będzie jeszcze pozbierać po 3 zł na kiełbasy i bułki. Całą resztą musimy zająć się sami i trzeba ustalić, czy może zbierzemy po 5zł i z reszty pokupujemy soków, talerzyków, musztard itp, czy podzielimy to miedzy ludzi... Najważniejsze, ze grilla już mamy ;p
Teraz pozostaje kwestia 15 zł za Suszek (jak już Costa pisała) - jak najszybciej!
+15zł prezent
Ogłoszę to pewnie jeszcze bardziej oficjalnie, ale dziś odbyło się spotkanie u p. Pawelskiego o "GRYLU" i trzeba będzie jeszcze pozbierać po 3 zł na kiełbasy i bułki. Całą resztą musimy zająć się sami i trzeba ustalić, czy może zbierzemy po 5zł i z reszty pokupujemy soków, talerzyków, musztard itp, czy podzielimy to miedzy ludzi... Najważniejsze, ze grilla już mamy ;p
Terminy klasowe
Koniec z pracami pisemnymi ; ) Więc nie będzie już kiedy i jaki sprawdzian... Ale są sprawy klasowe do przypomnienia:
1. wyjazd do Suszka na jedną noc (z 21 na 22 czerwca) koszt - 15 zł. Poszukiwanie 8 rodziców, którzy Nas zawiozą.
2. 22-23 czerwca noc w szkole
3. 25 licealia trzeba się podzielić kto, co robi.
4. 28 czerwca - bal! Co z muzyką kochana klaso? Czas zacząć coś znosić ; )
I to chyba wszystko z bardziej kluczowych dat.
1. wyjazd do Suszka na jedną noc (z 21 na 22 czerwca) koszt - 15 zł. Poszukiwanie 8 rodziców, którzy Nas zawiozą.
2. 22-23 czerwca noc w szkole
3. 25 licealia trzeba się podzielić kto, co robi.
4. 28 czerwca - bal! Co z muzyką kochana klaso? Czas zacząć coś znosić ; )
I to chyba wszystko z bardziej kluczowych dat.
Subskrybuj:
Posty (Atom)