czwartek, 27 października 2011

sprawdziany 2-4.11

Od czego zaczynamy listopad?
2.1o - powtórka z niemieckiego (NK)
3.10 - Halloween! *
4.10 - Praca klasowa chemia
Sprawdzian z niemieckiego tryb przypuszczający

*Kto, co robi w Halloween w następnym poście

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.