wtorek, 18 października 2011

Zdjęcia z gór

Kto robił jakieś zdjęcia w górach i jeszcze ich nie usunął? Proszę, niech ktoś dostarczy mi je, bym mógł je wstawić na bloga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.