Jeszcze raz, żeby nie było:
-do końca tego miesiąca (czyli jeszcze 2 dni) każdy musi zapłacić przynajmniej 30 zł na zaliczkę balu lub można wpłacić od razu całość (50zł)
-zbieramy też 15zł na prezent dla naszej kochanej wychowawczyni : )
PS Krzesło to naprawdę dobry pomysł, a rodzice na pewno będą z nas dumni ; p
wtorek, 29 maja 2012
poniedziałek, 14 maja 2012
Jak się sprawy mają...
Wiem, że nie tęskniliście za nowościami, jakie są nowe sprawdziany, ale cóż... kalendarz nam się gęsto uzupełnia, więc warto byłoby coś napisać.
16.05 - niemiecki kontynuacja, większość klasy pisze spójniki
poprawa z historii
21.05 - Wyżyny, Kotliny, Sudety, Karpaty - pachnie sprawdzianem z geografii :)
28.05 - za godzinę wychowawczą - historia, a na niej I wojna światowa
30.05 - kolejna grupa pisze poprawę z historii
Terminy klasowe:
do 1 czerwca wpłacamy do Michaliny po 30 zł na bal
do 10 czerwca wpłacamy do Michaliny po 20 zł na bal
bal - 28 czerwca
I to na razie chyba wszystko.
Wiem, że nie tęskniliście za nowościami, jakie są nowe sprawdziany, ale cóż... kalendarz nam się gęsto uzupełnia, więc warto byłoby coś napisać.
16.05 - niemiecki kontynuacja, większość klasy pisze spójniki
poprawa z historii
21.05 - Wyżyny, Kotliny, Sudety, Karpaty - pachnie sprawdzianem z geografii :)
28.05 - za godzinę wychowawczą - historia, a na niej I wojna światowa
30.05 - kolejna grupa pisze poprawę z historii
Terminy klasowe:
do 1 czerwca wpłacamy do Michaliny po 30 zł na bal
do 10 czerwca wpłacamy do Michaliny po 20 zł na bal
bal - 28 czerwca
I to na razie chyba wszystko.
Subskrybuj:
Posty (Atom)