wtorek, 29 maja 2012

PRZYPOMINAM

Jeszcze raz, żeby nie było:

-do końca tego miesiąca (czyli jeszcze 2 dni) każdy musi zapłacić przynajmniej 30 zł na zaliczkę balu lub można wpłacić od razu całość (50zł)

-zbieramy też 15zł na prezent dla naszej kochanej wychowawczyni : )

PS Krzesło to naprawdę dobry pomysł, a rodzice na pewno będą z nas dumni ; p

poniedziałek, 14 maja 2012

Jak się sprawy mają...
Wiem, że nie tęskniliście za nowościami, jakie są nowe sprawdziany, ale cóż... kalendarz nam się gęsto uzupełnia, więc warto byłoby coś napisać.

16.05 - niemiecki kontynuacja, większość klasy pisze spójniki
            poprawa z historii
21.05 - Wyżyny, Kotliny, Sudety, Karpaty - pachnie sprawdzianem z geografii :)
28.05 - za godzinę wychowawczą - historia, a na niej I wojna światowa
30.05 - kolejna grupa pisze poprawę z historii

Terminy klasowe:

do 1 czerwca wpłacamy do Michaliny po 30 zł na bal
do 10 czerwca wpłacamy do Michaliny po 20 zł na bal
bal - 28 czerwca

I to na razie chyba wszystko.