czwartek, 27 października 2011

Halloween!

Zadania, które będą robione w Halloween:

1. Wyławianie jabłek z miski

- jabłka - Paweł
- miska - Dominika K.

2. Zjadanie ciastek z linki

- stojak do map - szkoła? ;)
- ciacha - Agata T.

3. zajadanie dżdżownic

- dżdżownice - Roma
- Sok - Marta

4. Wyjmowanie nagród

- kisiel - Wiola i Gosia
- foliowe worki - Paweł
- wiadro - Kamil

5. Jedzenie czegoś... :D

- czekoladowy budyń - Cinek
- posypka - Costa

6. Wyciskany krem

- krem tortowy - Szymon?

7. Rzygi - Kamil

- garnek - Marta

--------------------------------------------------
A tak poza tym, kto ma ochotę to poprowadzić? Bo jakiś prowadzący musi być.
Ktoś musi przygotowywać przed stoiska do zadań, kto chętny do jakiego?
Sprzedawcy (oblegana funkcja) robimy tak, że kto coś upiekł sprzedaje czy może wolni ludzie?
I to o czym zapomniałam, a trzeba ustalić piszcie w komentarzach ;)

5 komentarzy:

  1. Mam pytanie, kto wyznaczał osoby do poszczególnych zadań i dlaczego nic o tym nie było wiadomo? Sprzedawcami niech będą osoby, które coś zrobiły, może po dwie osoby od stoiska.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nic o tym nie było wiadomo, bo to nasza grupa to organizuje Filip. Wy jesteście na doczepkę. Dyrekcja nie zgadza się na robienie czegokolwiek przez Nas, więc cała klasa nie powinna być zaangażowana. Organizatorami jest grupa AP ;p

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja mam pytanie.
    A co z nagrodami?

    OdpowiedzUsuń
  4. Też naszło mnie to pytanie, Wiola i Gosia mnie uświadomiły.
    Kupujemy jakieś czy może składamy się i w czwartek rano w sklepiku?

    OdpowiedzUsuń
  5. Nagrody? A To nie pan Antonowicz się tym zajmuje? No hej, my tylko robimy konkurencje.
    Konsta, zapomniałaś napisać kto robi ciasta. Czuję się niedoceniona!

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.