Powinno być "w języku".Tak, wiem, mam iść na kółko z polaka. ;P
ZAPROSZENIE Dla Julii Szulc na kółko z polaka :D Odbywa się w środy o godzinie 13:30. Obecność obowiązkowa! ;P
Proszę, błąd poprawiony, już nie ma o co się spinać. :)
A to zadanie jest obowiązkowe? :)
To zadanie jest dla chętnych, więc kto chce to robi ;) Ale... trochę więcej pizzy do jedzenia nigdy nie zaszkodzi :D
Racja! :DPizzy nigdy nie za dużo :P ;)
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Powinno być "w języku".
OdpowiedzUsuńTak, wiem, mam iść na kółko z polaka. ;P
ZAPROSZENIE
OdpowiedzUsuńDla Julii Szulc na kółko z polaka :D
Odbywa się w środy o godzinie 13:30.
Obecność obowiązkowa! ;P
Proszę, błąd poprawiony, już nie ma o co się spinać. :)
OdpowiedzUsuńA to zadanie jest obowiązkowe? :)
OdpowiedzUsuńTo zadanie jest dla chętnych, więc kto chce to robi ;)
OdpowiedzUsuńAle... trochę więcej pizzy do jedzenia nigdy nie zaszkodzi :D
Racja! :D
OdpowiedzUsuńPizzy nigdy nie za dużo :P ;)