sobota, 24 grudnia 2011

Święta

Chciałam życzyć Wam wszystkim szczęśliwych i pogodnych świąt spędzonych w gronie rodziny i najbliższych ; ) Bogatego gwiazdora i szampańskiej zabawy sylwestrowej ; ) A w nowym roku samych sukcesów i jak najmniej problemów ! ; )
Wszystkiego najlepszego! ;D

poniedziałek, 19 grudnia 2011

Poprawa z biologii

Kto jest chętny pisać poprawę z biologii (mutacje i choroby) - poniedziałek 2.01.2012

Pieniądze

Przypominam o kasie za autobus z wyjazdu 13 zł + 3 zł oraz 2 zł na ksero i jeszcze 2 zł.

CHEMIA

Uwaga, uwaga!
Kolejna lekcja chemii jest dnia 13 stycznia przyszłego roku (jak to fajnie brzmi :D). Ci, którzy chcą z panią porozmawiać na temat ocen czy innych ważnych rzeczy zapraszamy na 8 lekcje (od 14:20) do pani Muchowskiej, dnia 20 grudnia :)

czwartek, 15 grudnia 2011

od Marty dla AP

 Na prośbę Marty dostarczam jakiś plik dla grupy AP. Można go sobie pobrać TUTAJ.

środa, 7 grudnia 2011

FILM 12.12

Względem filmu w poniedziałek, ok. godziny 12:00 mamy:
12:15 - 80 milionów (polski)
11:45 - Artur ratuje gwiazdkę
12:50 - Szpieg (z napisami) - problem z czasem, film mamy mieć na 12, a lodowisko kończymy o 10:30, więc nie wiem czy pani się zgodzi na czekanie pewnej grupy tyle czasu
12:30 - Wyścig z czasem (z napisami)

Z tych filmów mamy wybrać. Ja jestem za: 80 milionów i Wyścig z czasem. Czas mają blisko siebie, a opisy też nawet nawet.

poniedziałek, 5 grudnia 2011

Coraz bliżej święta...

Czyli co Nas jeszcze czeka do upragnionego wolnego... :)

6.12 - Sprawdzian z historii (powtórka)
7,8 i 9.12 - próbne testy, a po nich do domu ; )
12.12 - wycieczka do Bydgoszczy? ;)
14.12 - sprawdzian z WOSu: tematy Rola konstytucji w państwie (3), Kościół a państwa (5), Zasady ustroju Polski (7), Trójpodział władzy w Polsce (9), Prawo i jego zasady (11 i 12), zasady (12), pod rządami prawa (13), prawa w naszej konstytucji (14), podział partii (16), korupcja
14.12 - praca klasowa matematyka - funkcje
16.12 - kartkówka z fizyki (2 ostatnie lekcje)
16.12 - kartkówka z biologii - ewolucja
19.12 - sprawdzian niemiecki
20.12 - sprawdzian geografia
21.12 - wigilia klasowa ;)