Chciałam życzyć Wam wszystkim szczęśliwych i pogodnych świąt spędzonych w gronie rodziny i najbliższych ; ) Bogatego gwiazdora i szampańskiej zabawy sylwestrowej ; ) A w nowym roku samych sukcesów i jak najmniej problemów ! ; )
Wszystkiego najlepszego! ;D
sobota, 24 grudnia 2011
poniedziałek, 19 grudnia 2011
Poprawa z biologii
Kto jest chętny pisać poprawę z biologii (mutacje i choroby) - poniedziałek 2.01.2012
CHEMIA
Uwaga, uwaga!
Kolejna lekcja chemii jest dnia 13 stycznia przyszłego roku (jak to fajnie brzmi :D). Ci, którzy chcą z panią porozmawiać na temat ocen czy innych ważnych rzeczy zapraszamy na 8 lekcje (od 14:20) do pani Muchowskiej, dnia 20 grudnia :)
Kolejna lekcja chemii jest dnia 13 stycznia przyszłego roku (jak to fajnie brzmi :D). Ci, którzy chcą z panią porozmawiać na temat ocen czy innych ważnych rzeczy zapraszamy na 8 lekcje (od 14:20) do pani Muchowskiej, dnia 20 grudnia :)
czwartek, 15 grudnia 2011
środa, 7 grudnia 2011
FILM 12.12
Względem filmu w poniedziałek, ok. godziny 12:00 mamy:
12:15 - 80 milionów (polski)
11:45 - Artur ratuje gwiazdkę
12:50 - Szpieg (z napisami) - problem z czasem, film mamy mieć na 12, a lodowisko kończymy o 10:30, więc nie wiem czy pani się zgodzi na czekanie pewnej grupy tyle czasu
12:30 - Wyścig z czasem (z napisami)
Z tych filmów mamy wybrać. Ja jestem za: 80 milionów i Wyścig z czasem. Czas mają blisko siebie, a opisy też nawet nawet.
12:15 - 80 milionów (polski)
11:45 - Artur ratuje gwiazdkę
12:50 - Szpieg (z napisami) - problem z czasem, film mamy mieć na 12, a lodowisko kończymy o 10:30, więc nie wiem czy pani się zgodzi na czekanie pewnej grupy tyle czasu
12:30 - Wyścig z czasem (z napisami)
Z tych filmów mamy wybrać. Ja jestem za: 80 milionów i Wyścig z czasem. Czas mają blisko siebie, a opisy też nawet nawet.
poniedziałek, 5 grudnia 2011
Coraz bliżej święta...
Czyli co Nas jeszcze czeka do upragnionego wolnego... :)
6.12 - Sprawdzian z historii (powtórka)
7,8 i 9.12 - próbne testy, a po nich do domu ; )
12.12 - wycieczka do Bydgoszczy? ;)
14.12 - sprawdzian z WOSu: tematy Rola konstytucji w państwie (3), Kościół a państwa (5), Zasady ustroju Polski (7), Trójpodział władzy w Polsce (9), Prawo i jego zasady (11 i 12), zasady (12), pod rządami prawa (13), prawa w naszej konstytucji (14), podział partii (16), korupcja
14.12 - praca klasowa matematyka - funkcje
16.12 - kartkówka z fizyki (2 ostatnie lekcje)
16.12 - kartkówka z biologii - ewolucja
19.12 - sprawdzian niemiecki
20.12 - sprawdzian geografia
21.12 - wigilia klasowa ;)
6.12 - Sprawdzian z historii (powtórka)
7,8 i 9.12 - próbne testy, a po nich do domu ; )
12.12 - wycieczka do Bydgoszczy? ;)
14.12 - sprawdzian z WOSu: tematy Rola konstytucji w państwie (3), Kościół a państwa (5), Zasady ustroju Polski (7), Trójpodział władzy w Polsce (9), Prawo i jego zasady (11 i 12), zasady (12), pod rządami prawa (13), prawa w naszej konstytucji (14), podział partii (16), korupcja
14.12 - praca klasowa matematyka - funkcje
16.12 - kartkówka z fizyki (2 ostatnie lekcje)
16.12 - kartkówka z biologii - ewolucja
19.12 - sprawdzian niemiecki
20.12 - sprawdzian geografia
21.12 - wigilia klasowa ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)