Mam nadzieję, że zmiana wyglądu bloga nie razi już w oczy i nie powoduje wielogodzinnych bóli głowy. Jeśli są jakieś zażalenia i wnioski proszę się zgłaszać, a ziewnę z nudy postaram się coś zrobić. ; )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.