poniedziałek, 10 października 2011

Zmiana Wyglądu

Mam nadzieję, że zmiana wyglądu bloga nie razi już w oczy i nie powoduje wielogodzinnych bóli głowy. Jeśli są jakieś zażalenia i wnioski proszę się zgłaszać, a ziewnę z nudy postaram się coś zrobić. ; )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.