wtorek, 4 października 2011

Powtórka z historii :)

Na 10.10 mamy zapowiedzianą powtórkę z historii.
Co mamy ogarnąć?
- pierwsi Piastowie;
- państwo Mieszka I;
- państwo Bolesława Chrobrego;
- kryzys i odbudowa państwa Polskiego za Kazimierza Odnowiciela;
- Polska Bolesława Krzywoustego i Szczodrego;
- rządy Władysława Hermana;
- testament Krzywoustego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.