środa, 8 lutego 2012
środa, 1 lutego 2012
Dla tych, co nie chcą chodzić na wychowanie do życia w rodzinie
Tutaj macie wzór dokumentu, który musicie oddać do piątku, jeśli nie chcecie chodzić na wychowanie do życia w rodzinie:
http://img545.imageshack.us/img545/2275/obraz001hz.jpg
Czyli trzeba to przepisać z odpowiednimi informacjami.
http://img545.imageshack.us/img545/2275/obraz001hz.jpg
Czyli trzeba to przepisać z odpowiednimi informacjami.
Subskrybuj:
Posty (Atom)