No więc ten tydzień tak wspaniały nie będzie jak poprzedni, ale spokojno... Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :D
28.11 - odpowiedź z NK. Dwa wybrane przez Nas zawody i opisane. Na 8 lekcji poprawa z Konjuktivu.
UWAGA! BRAK ODPOWIEDZI Z NIEMCA W PONIEDZIAŁEK! 4 osoby odpowiadają z Traumberuf, a odpowiedź mamy przełożoną na środę (jakie to będą osoby - nie wiadomo!)
- powtórka z historii: okres dzielnicowy, jaki był pod względem ekonomicznym, sąsiedzi . . . (nie wiem, nie mogę się doczytać), zjednoczenie Polski za Władysława Łokietka, Kazimierz Wielki
- Balladyna oraz sprawdzenie wiadomości z lektury ; )
29.11 - możliwa kartkówka z dwóch ostatnich lekcji z angielskiego początkującego
30.11 - Odpowiedź z niemca, przełożona z poniedziałku ;)
1.12 - sprawdzian z angielskiego
- na 8 lekcji kółko z fizyki
2.12 - szok! Jeszcze nic! Ale i tak pyta z fizyki, więc się nie cieszmy ;)
A na pocieszenie dodam, że za 2 tygodnie będzie większy luz, bo czekają nas próbne testy gimnazjalne ;)
sobota, 26 listopada 2011
środa, 23 listopada 2011
Na co do kina? [DYSKUSJA]
Pod koniec lekcji zostałam przydzielona do tej jakże szlachetnej funkcji - zapoznania się z repertuarem kina i przygotowania propozycji.
Czyli tak: na co chcielibyście jechać? Trochę wcześnie, wiem, ale już są w repertuarze filmy, które lecą, a te, które jeszcze będą, są w zakładce z zapowiedziami na stronie Multikina (o, tutaj). Pani Okonek powiedziała, że możemy iść na dwa filmy, więc nie powinno być zbędnych kłótni. ;)
Swoją drogą nieśmiało proszę o zmianę czcionki w nagłówkach na bardziej przejrzystą.
Czyli tak: na co chcielibyście jechać? Trochę wcześnie, wiem, ale już są w repertuarze filmy, które lecą, a te, które jeszcze będą, są w zakładce z zapowiedziami na stronie Multikina (o, tutaj). Pani Okonek powiedziała, że możemy iść na dwa filmy, więc nie powinno być zbędnych kłótni. ;)
Swoją drogą nieśmiało proszę o zmianę czcionki w nagłówkach na bardziej przejrzystą.
piątek, 18 listopada 2011
Tydzień 21 - 24 listopada
21 listopada - Nic? :)
22 listopada - po raz kolejny nic?
23 listopada - jeszcze raz nic! :D
24 listopada - koniec tego dobrego AP sprawdzian z anglika (czas przeszły)
25 listopada - kartkówka biologia: choroby genetyczne, mutacje
- pyta z fizyki
---------------------------------
Poza tym są oceny z kartkówki z fizyki w dzienniku :)
2 zł na ksero - przypominam
Grupa AK ćwiczenia z biologii na piątek
Ci, co piszą z niemieckiego kuratoryjny są zwolnieni z poniedziałkowego kółka z polskiego
wyjazd do kina i na lodowisko został ustalony na 12 grudnia
22 listopada - po raz kolejny nic?
23 listopada - jeszcze raz nic! :D
24 listopada - koniec tego dobrego AP sprawdzian z anglika (czas przeszły)
25 listopada - kartkówka biologia: choroby genetyczne, mutacje
- pyta z fizyki
---------------------------------
Poza tym są oceny z kartkówki z fizyki w dzienniku :)
2 zł na ksero - przypominam
Grupa AK ćwiczenia z biologii na piątek
Ci, co piszą z niemieckiego kuratoryjny są zwolnieni z poniedziałkowego kółka z polskiego
wyjazd do kina i na lodowisko został ustalony na 12 grudnia
wtorek, 8 listopada 2011
14-18 sprawdziany itp.
Trochę szybko, ale... Mam cichą nadzieję, że nic więcej nam nie dojdzie ; ) A jak dojdzie to albo dopiszę albo piszcie w komentarzach.
14 (poniedziałek) - kartkówka z historii, tematy: Społeczeństwo i powstanie krakowskie. Pani na początku lekcji robiła Nam krótką powtórkę i tak w połowie stwierdziła, że te pytania będą na kartkówce, więc prezentuję, o co pytała:
- Dlaczego "wielka emigracja
- Ugrupowania emigracji i ich założyciele (przywódcy)
- represje zaborów (na lekcji pani się pytała czy 5 wymienimy, więc liczba może być duża)
15 (wtorek) - AP sprawdzian (z NP nie wiem jak to jest, jakieś głosy o spr. też były)
16 (środa) - słówka niemiecki NK (dla zainteresowanych konkurs kuratoryjny z historii)
18 (piątek) - przynosimy uzupełnione ćwiczenia z biologii
I to na razie wszystko na ten tydzień, miejmy nadzieję, że w takiej ilości się skończy ; )
14 (poniedziałek) - kartkówka z historii, tematy: Społeczeństwo i powstanie krakowskie. Pani na początku lekcji robiła Nam krótką powtórkę i tak w połowie stwierdziła, że te pytania będą na kartkówce, więc prezentuję, o co pytała:
- Dlaczego "wielka emigracja
- Ugrupowania emigracji i ich założyciele (przywódcy)
- represje zaborów (na lekcji pani się pytała czy 5 wymienimy, więc liczba może być duża)
15 (wtorek) - AP sprawdzian (z NP nie wiem jak to jest, jakieś głosy o spr. też były)
16 (środa) - słówka niemiecki NK (dla zainteresowanych konkurs kuratoryjny z historii)
18 (piątek) - przynosimy uzupełnione ćwiczenia z biologii
I to na razie wszystko na ten tydzień, miejmy nadzieję, że w takiej ilości się skończy ; )
niedziela, 6 listopada 2011
Wymagania na test - biologia
Przeskanowałam otrzymane od pani Pawelskiej wymagania dotyczące doświadczeń i materiału z trzeciej klasy na test gimnazjalny.
O, tutaj:
http://img20.imageshack.us/img20/4719/biologiawymagania.png
O, tutaj:
http://img20.imageshack.us/img20/4719/biologiawymagania.png
wtorek, 1 listopada 2011
:)
http://demotywatory.pl/2764198/Wypowiedz-ksiedza-na-religii-na-temat-gejow
Ktoś chyba przed nami miał z Księdzem Leszkiem Całą; )
PS musiałam po prostu;p
Ktoś chyba przed nami miał z Księdzem Leszkiem Całą; )
PS musiałam po prostu;p
Subskrybuj:
Posty (Atom)