sobota, 26 listopada 2011

Sprawdziany 28.11-02.12

No więc ten tydzień tak wspaniały nie będzie jak poprzedni, ale spokojno... Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :D
28.11 - odpowiedź z NK. Dwa wybrane przez Nas zawody i opisane. Na 8 lekcji poprawa z Konjuktivu.
UWAGA! BRAK ODPOWIEDZI Z NIEMCA W PONIEDZIAŁEK! 4 osoby odpowiadają z Traumberuf, a odpowiedź mamy przełożoną na środę (jakie to będą osoby - nie wiadomo!)
- powtórka z historii: okres dzielnicowy, jaki był pod względem ekonomicznym, sąsiedzi . . . (nie wiem, nie mogę się doczytać), zjednoczenie Polski za Władysława Łokietka, Kazimierz Wielki
- Balladyna oraz sprawdzenie wiadomości z lektury ; )

29.11 - możliwa kartkówka z dwóch ostatnich lekcji z angielskiego początkującego
30.11 - Odpowiedź z niemca, przełożona z poniedziałku ;)
1.12 - sprawdzian z angielskiego
- na 8 lekcji kółko z fizyki
2.12 - szok! Jeszcze nic! Ale i tak pyta z fizyki, więc się nie cieszmy ;)

A na pocieszenie dodam, że za 2 tygodnie będzie większy luz, bo czekają nas próbne testy gimnazjalne ;)

środa, 23 listopada 2011

Na co do kina? [DYSKUSJA]

Pod koniec lekcji zostałam przydzielona do tej jakże szlachetnej funkcji - zapoznania się z repertuarem kina i przygotowania propozycji.
Czyli tak: na co chcielibyście jechać? Trochę wcześnie, wiem, ale już są w repertuarze filmy, które lecą, a te, które jeszcze będą, są w zakładce z zapowiedziami na stronie Multikina (o, tutaj). Pani Okonek powiedziała, że możemy iść na dwa filmy, więc nie powinno być zbędnych kłótni. ;)


Swoją drogą nieśmiało proszę o zmianę czcionki w nagłówkach na bardziej przejrzystą.

piątek, 18 listopada 2011

Tydzień 21 - 24 listopada

21 listopada - Nic? :)
22 listopada - po raz kolejny nic?
23 listopada - jeszcze raz nic! :D
24 listopada - koniec tego dobrego AP sprawdzian z anglika (czas przeszły)
25 listopada - kartkówka biologia: choroby genetyczne, mutacje
- pyta z fizyki

---------------------------------
Poza tym są oceny z kartkówki z fizyki w dzienniku :)
2 zł na ksero - przypominam
Grupa AK ćwiczenia z biologii na piątek
Ci, co piszą z niemieckiego kuratoryjny są zwolnieni z poniedziałkowego kółka z polskiego
wyjazd do kina i na lodowisko został ustalony na 12 grudnia

wtorek, 8 listopada 2011

14-18 sprawdziany itp.

Trochę szybko, ale... Mam cichą nadzieję, że nic więcej nam nie dojdzie ; ) A jak dojdzie to albo dopiszę albo piszcie w komentarzach.

14 (poniedziałek) - kartkówka z historii, tematy: Społeczeństwo i powstanie krakowskie. Pani na początku lekcji robiła Nam krótką powtórkę i tak w połowie stwierdziła, że te pytania będą na kartkówce, więc prezentuję, o co pytała:
- Dlaczego "wielka emigracja
- Ugrupowania emigracji i ich założyciele (przywódcy)
- represje zaborów (na lekcji pani się pytała czy 5 wymienimy, więc liczba może być duża)

15 (wtorek) - AP sprawdzian (z NP nie wiem jak to jest, jakieś głosy o spr. też były)

16 (środa) - słówka niemiecki NK (dla zainteresowanych konkurs kuratoryjny z historii)

18 (piątek) - przynosimy uzupełnione ćwiczenia z biologii

I to na razie wszystko na ten tydzień, miejmy nadzieję, że w takiej ilości się skończy ; )

2 zł na papier na ksero

Mamy przynieść 2 zło na papier ;) Do Michaliny!

niedziela, 6 listopada 2011