Eksperyment '96
Strony
Strona główna
O eksperymencie...
środa, 26 października 2011
Sprawdzian z biologii
Czy Pani Pawelska podawała pytania na sprawdzian na kółku? Jeśli tak, to ma je ktoś? ;D
Byłabym wdzięczna za wrzucenie ich tutaj : )
1 komentarz:
KatulskiFilip
26 października 2011 23:34
Nie, nie podawała konkretnych pytań.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Nie, nie podawała konkretnych pytań.
OdpowiedzUsuń