Kochani moi, co robimy z kinem?
Na co mamy ochotę jechać? 1920 bitwa warszawska czy może na coś innego mamy ochotę?
Kiedy miałby odbyć się wyjazd? Jak po południu to w jaki dzień, a w dzień szkolny to też jaki?
Kombinujmy, kombinujmy!
Moi skromny zdaniem Bitwa Warszawska może być i nawet jestem za, ale jeśli będzie coś innego fajnego, to nie będę się przy tym upierać ;)
A w jaki dzień... z czwartkowym popołudniem będzie ciężko, bo pamiętajmy, że to i tak Nas od spr. czy prac klasowych nie uchroni jedynie od pytania, a pyta Nas tylko z fizyki. Inni nauczyciele będą mówić, że mięliśmy tydzień czasu na naukę i że mamy przed sobą test i nie możemy tak robić itd. itd. znacie to. Więc czy czwartek popołudniu to nie wiem czy to taki świetny pomysł. Najwyżej, że wybierzemy piątek bez żadnych zapowiedzianych sprawdzianów, to wtedy kropki się przydadzą ; )
A w dni szkolne? Piątek odpada - nie zgodzą się. Jak dla mnie może być środa albo wtorek lub poniedziałek. Te 3 dni do wyboru : )
Piszcie, co sami o tym sądzicie
Ja też jestem za Bitwą Warszawską, ale też nie mam zamiaru się upierać w razie coś, a jeśli chodzi o dzień, to uważam, że środa byłaby dobra. Wiem, że wszyscy wolelibyśmy, żeby nam jakieś ciężkie lekcje minęły, (czyt. piątkowe) ale to jak już wiemy jest niemożliwe. Więc polecam środę, bo na czwartek nie trzeba się uczyć, czyli zero problemów. :)
OdpowiedzUsuńA ja myślę żeby jeszcze troszkę poczekać z kinem. Może pojedziemy jakoś w listopadzie? Pod koniec listopada, bo do końca października jakoś wytrzymamy w szkole. Tym bardziej, że pod koniec jest długo weekend. W listopadzie dni wolnych od szkoły nie ma, więc może wtedy zrobić sobie jeden dzień wolny od nauki i jechać do kina...
OdpowiedzUsuńA co do filmu to i tak pójdziemy na dwa z pewnością, bo wiadomo, że całej klasie się nie dogodzi.
Mi tam wszedzie i zawsze w sumie pasuje, ale może byśmy pojachali bezpośrednio przed tymi próbnymi testami, albo przed jakimis świętami, czy wolnymi, zeby sobie przedłużyć i nikt by sie raczej nie czepiał bo to wiadomo, że wszyscy w takich terminach jeżdżą i w ogóle na moje było by git, ale jak Wy uważacie?
OdpowiedzUsuńCo do dwóch filmów wątpię by się udało, pójdziemy raczej wszyscy na jeden film. Sądzę, że Bitwa Warszawska jest lepszym wyborem, bo nie jest kolejną ogłupiającą komedią romantyczną lub filmem o zakochanej nastolatce. Jest to film historyczny, który pokazuje, że nasza historia to nie tylko zabory i nieudane powstania. Sądzę, że optymalnym dniem będzie czwartek lub środa po lekcjach.
OdpowiedzUsuń