Wybaczam Twoją słabość! ;) Jednak sądzę, że jest to standardowy tekst księży, by krzewić moralność i tępić "sodomię" i "diabelskiego szatana".
No ej, przecież to jest stare, nie mówcie, że tego nigdy nie słyszeliście. o_o Nasz ksiądz Pół nie jest taki kreatywny! ;)
;) ja tego naprawdę nigdy nie słyszałam, ale na szczęście X mnie w porę uświadomił i już słyszałam;p
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Wybaczam Twoją słabość! ;) Jednak sądzę, że jest to standardowy tekst księży, by krzewić moralność i tępić "sodomię" i "diabelskiego szatana".
OdpowiedzUsuńNo ej, przecież to jest stare, nie mówcie, że tego nigdy nie słyszeliście. o_o Nasz ksiądz Pół nie jest taki kreatywny! ;)
OdpowiedzUsuń;) ja tego naprawdę nigdy nie słyszałam, ale na szczęście X mnie w porę uświadomił i już słyszałam;p
OdpowiedzUsuń