środa, 12 października 2011

co czeka Nas w przyszłym tygodniu?

A co będzie słychać w naszej szkole po długim weekendzie?

17.10 - odpowiedź z j. niemieckiego grupa NK
- kartki z historii

18.10 - spr. z geografii 5 tematów
- na godz. wychowawczej kiszenie kapusty ;)

19.10 - kartkówka z WOSu (prawa mniejszości, wymienić mniejszości narodowe i etniczne, pojęcia
z zad. domowego, patriota oraz patriotyzm)
- kartkówka z niemieckiego NK
21. 10 - pani od chemii mówiła, że może pytać lub będzie kartkówka, ale tutaj to nic nie wiadomo

A co jeszcze będzie? Poczekajmy do przyszłego tygodnia i coś pewnie jeszcze wpadnie ;)

5 komentarzy:

  1. Grupa muzyczna ma jeszcze spr z informatyki z edytora tekstu, żeby było ciekawiej: )

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta odpowiedź z niemca jest z tych zawodów ulubionych itp. ? ;>
    Wie ktoś kiedy można zaliczyć Realityshow? Na dyżurze? :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Odpowiedź,z mojego ulubionego języka niemieckiego, jest z zawodów, a reality-show można zaliczyć u Pani Joanny Drożdż na dyżurze w środę na 7 lekcji. W środę jeszcze jest poprawa pracy klasowej z matematyki (termin 2). Ktoś już pisał poprawę w terminie 1? Jeśli tak, to jakie zadania były? ;P

    OdpowiedzUsuń
  4. Zadania były w miarę na poprawie, lepsze niż na tym normalnym. Nie było prawda czy fałsz, było jak usunąć pierwiastek z mianownika, i obliczenia takie normalne z pierwiastkami i potęgami oraz notacja wykładnicza i kilka zadań ABCD, ale tylko jedna odpowiedź.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.