wtorek, 1 listopada 2011

:)

http://demotywatory.pl/2764198/Wypowiedz-ksiedza-na-religii-na-temat-gejow

Ktoś chyba przed nami miał z Księdzem Leszkiem Całą; )
PS musiałam po prostu;p

3 komentarze:

  1. Wybaczam Twoją słabość! ;) Jednak sądzę, że jest to standardowy tekst księży, by krzewić moralność i tępić "sodomię" i "diabelskiego szatana".

    OdpowiedzUsuń
  2. No ej, przecież to jest stare, nie mówcie, że tego nigdy nie słyszeliście. o_o Nasz ksiądz Pół nie jest taki kreatywny! ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. ;) ja tego naprawdę nigdy nie słyszałam, ale na szczęście X mnie w porę uświadomił i już słyszałam;p

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.