wtorek, 8 listopada 2011

2 zł na papier na ksero

Mamy przynieść 2 zło na papier ;) Do Michaliny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.