wtorek, 8 listopada 2011

14-18 sprawdziany itp.

Trochę szybko, ale... Mam cichą nadzieję, że nic więcej nam nie dojdzie ; ) A jak dojdzie to albo dopiszę albo piszcie w komentarzach.

14 (poniedziałek) - kartkówka z historii, tematy: Społeczeństwo i powstanie krakowskie. Pani na początku lekcji robiła Nam krótką powtórkę i tak w połowie stwierdziła, że te pytania będą na kartkówce, więc prezentuję, o co pytała:
- Dlaczego "wielka emigracja
- Ugrupowania emigracji i ich założyciele (przywódcy)
- represje zaborów (na lekcji pani się pytała czy 5 wymienimy, więc liczba może być duża)

15 (wtorek) - AP sprawdzian (z NP nie wiem jak to jest, jakieś głosy o spr. też były)

16 (środa) - słówka niemiecki NK (dla zainteresowanych konkurs kuratoryjny z historii)

18 (piątek) - przynosimy uzupełnione ćwiczenia z biologii

I to na razie wszystko na ten tydzień, miejmy nadzieję, że w takiej ilości się skończy ; )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.