środa, 23 listopada 2011

Na co do kina? [DYSKUSJA]

Pod koniec lekcji zostałam przydzielona do tej jakże szlachetnej funkcji - zapoznania się z repertuarem kina i przygotowania propozycji.
Czyli tak: na co chcielibyście jechać? Trochę wcześnie, wiem, ale już są w repertuarze filmy, które lecą, a te, które jeszcze będą, są w zakładce z zapowiedziami na stronie Multikina (o, tutaj). Pani Okonek powiedziała, że możemy iść na dwa filmy, więc nie powinno być zbędnych kłótni. ;)


Swoją drogą nieśmiało proszę o zmianę czcionki w nagłówkach na bardziej przejrzystą.

4 komentarze:

  1. Hm... Ja myślę, że dobry horror to podstawa "Przed Świtem" (z dedykacją dla Marcina Westfala) byłby najlepszy ;P
    A tak to nie widzę nic ciekawego. Możemy się spytać IB jak Bogowie i Herosi, to może na to się wybrać?
    Zawsze jest komedia romantyczna "Listy do M" :D

    OdpowiedzUsuń
  2. "Przed Świtem" jest za straszny, Konstancjo, przecież to jest horror! Będę się bała. :/
    Ogólnie to szperałam i odkryłam fajny film "Szpieg". Thriller szpiegowski, podobno niesamowicie dobry. Tak więc ja oddaję swój głos na ten film.

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam pomysł - "Wyścig z Czasem"
    Film wychodzi drugiego grudnia. Mówi o niedalekiej przyszłości. Ludzie mogą żyć tylko 25 lat. Za wiele usług płacą czasem swojego życia. http://microsites3.foxinternational.com/pl/wyscigzczasem/

    OdpowiedzUsuń
  4. jestem za "Szpiegiem" i "Wyścig z czasem" :D

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.