No więc ten tydzień tak wspaniały nie będzie jak poprzedni, ale spokojno... Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :D
28.11 - odpowiedź z NK. Dwa wybrane przez Nas zawody i opisane. Na 8 lekcji poprawa z Konjuktivu.
UWAGA! BRAK ODPOWIEDZI Z NIEMCA W PONIEDZIAŁEK! 4 osoby odpowiadają z Traumberuf, a odpowiedź mamy przełożoną na środę (jakie to będą osoby - nie wiadomo!)
- powtórka z historii: okres dzielnicowy, jaki był pod względem ekonomicznym, sąsiedzi . . . (nie wiem, nie mogę się doczytać), zjednoczenie Polski za Władysława Łokietka, Kazimierz Wielki
- Balladyna oraz sprawdzenie wiadomości z lektury ; )
29.11 - możliwa kartkówka z dwóch ostatnich lekcji z angielskiego początkującego
30.11 - Odpowiedź z niemca, przełożona z poniedziałku ;)
1.12 - sprawdzian z angielskiego
- na 8 lekcji kółko z fizyki
2.12 - szok! Jeszcze nic! Ale i tak pyta z fizyki, więc się nie cieszmy ;)
A na pocieszenie dodam, że za 2 tygodnie będzie większy luz, bo czekają nas próbne testy gimnazjalne ;)
Skąd wiesz, że jest powtórka z historii? Pani coś mówiła?
OdpowiedzUsuńPani to mówiła 3 tygodnie temu i to jest to, co tak namiętnie przekładaliśmy ;)
OdpowiedzUsuń