niedziela, 6 listopada 2011

Wymagania na test - biologia

Przeskanowałam otrzymane od pani Pawelskiej wymagania dotyczące doświadczeń i materiału z trzeciej klasy na test gimnazjalny.

O, tutaj:
http://img20.imageshack.us/img20/4719/biologiawymagania.png

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.