Czyli co Nas jeszcze czeka do upragnionego wolnego... :)
6.12 - Sprawdzian z historii (powtórka)
7,8 i 9.12 - próbne testy, a po nich do domu ; )
12.12 - wycieczka do Bydgoszczy? ;)
14.12 - sprawdzian z WOSu: tematy Rola konstytucji w państwie (3), Kościół a państwa (5), Zasady ustroju Polski (7), Trójpodział władzy w Polsce (9), Prawo i jego zasady (11 i 12), zasady (12), pod rządami prawa (13), prawa w naszej konstytucji (14), podział partii (16), korupcja
14.12 - praca klasowa matematyka - funkcje
16.12 - kartkówka z fizyki (2 ostatnie lekcje)
16.12 - kartkówka z biologii - ewolucja
19.12 - sprawdzian niemiecki
20.12 - sprawdzian geografia
21.12 - wigilia klasowa ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.