Pod koniec lekcji zostałam przydzielona do tej jakże szlachetnej funkcji - zapoznania się z repertuarem kina i przygotowania propozycji.
Czyli tak: na co chcielibyście jechać? Trochę wcześnie, wiem, ale już są w repertuarze filmy, które lecą, a te, które jeszcze będą, są w zakładce z zapowiedziami na stronie Multikina (o, tutaj). Pani Okonek powiedziała, że możemy iść na dwa filmy, więc nie powinno być zbędnych kłótni. ;)
Swoją drogą nieśmiało proszę o zmianę czcionki w nagłówkach na bardziej przejrzystą.
Hm... Ja myślę, że dobry horror to podstawa "Przed Świtem" (z dedykacją dla Marcina Westfala) byłby najlepszy ;P
OdpowiedzUsuńA tak to nie widzę nic ciekawego. Możemy się spytać IB jak Bogowie i Herosi, to może na to się wybrać?
Zawsze jest komedia romantyczna "Listy do M" :D
"Przed Świtem" jest za straszny, Konstancjo, przecież to jest horror! Będę się bała. :/
OdpowiedzUsuńOgólnie to szperałam i odkryłam fajny film "Szpieg". Thriller szpiegowski, podobno niesamowicie dobry. Tak więc ja oddaję swój głos na ten film.
Mam pomysł - "Wyścig z Czasem"
OdpowiedzUsuńFilm wychodzi drugiego grudnia. Mówi o niedalekiej przyszłości. Ludzie mogą żyć tylko 25 lat. Za wiele usług płacą czasem swojego życia. http://microsites3.foxinternational.com/pl/wyscigzczasem/
jestem za "Szpiegiem" i "Wyścig z czasem" :D
OdpowiedzUsuń