Względem filmu w poniedziałek, ok. godziny 12:00 mamy:
12:15 - 80 milionów (polski)
11:45 - Artur ratuje gwiazdkę
12:50 - Szpieg (z napisami) - problem z czasem, film mamy mieć na 12, a lodowisko kończymy o 10:30, więc nie wiem czy pani się zgodzi na czekanie pewnej grupy tyle czasu
12:30 - Wyścig z czasem (z napisami)
Z tych filmów mamy wybrać. Ja jestem za: 80 milionów i Wyścig z czasem. Czas mają blisko siebie, a opisy też nawet nawet.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.