Eksperyment '96
Strony
Strona główna
O eksperymencie...
poniedziałek, 19 grudnia 2011
Pieniądze
Przypominam o kasie za autobus z wyjazdu 13 zł + 3 zł oraz 2 zł na ksero i jeszcze 2 zł.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.