poniedziałek, 19 grudnia 2011

Pieniądze

Przypominam o kasie za autobus z wyjazdu 13 zł + 3 zł oraz 2 zł na ksero i jeszcze 2 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.