poniedziałek, 19 grudnia 2011

CHEMIA

Uwaga, uwaga!
Kolejna lekcja chemii jest dnia 13 stycznia przyszłego roku (jak to fajnie brzmi :D). Ci, którzy chcą z panią porozmawiać na temat ocen czy innych ważnych rzeczy zapraszamy na 8 lekcje (od 14:20) do pani Muchowskiej, dnia 20 grudnia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.