Jeszcze raz, żeby nie było:
-do końca tego miesiąca (czyli jeszcze 2 dni) każdy musi zapłacić przynajmniej 30 zł na zaliczkę balu lub można wpłacić od razu całość (50zł)
-zbieramy też 15zł na prezent dla naszej kochanej wychowawczyni : )
PS Krzesło to naprawdę dobry pomysł, a rodzice na pewno będą z nas dumni ; p
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńNie wiem, co zrobiłam, ale usunął mi się komentarz. Także przypominam jeszcze raz, żeby przynosić tytuły piosenek na bal. Składać je Naszej, szanownej Komisji ;-)
OdpowiedzUsuń