wtorek, 29 maja 2012

PRZYPOMINAM

Jeszcze raz, żeby nie było:

-do końca tego miesiąca (czyli jeszcze 2 dni) każdy musi zapłacić przynajmniej 30 zł na zaliczkę balu lub można wpłacić od razu całość (50zł)

-zbieramy też 15zł na prezent dla naszej kochanej wychowawczyni : )

PS Krzesło to naprawdę dobry pomysł, a rodzice na pewno będą z nas dumni ; p

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem, co zrobiłam, ale usunął mi się komentarz. Także przypominam jeszcze raz, żeby przynosić tytuły piosenek na bal. Składać je Naszej, szanownej Komisji ;-)

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.