Rozumiem, że to, co jest zaznaczone, to jest na jutro?
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Rozumiem, że to, co jest zaznaczone, to jest na jutro?
OdpowiedzUsuń