czwartek, 5 stycznia 2012

9-13 stycznia

I znowu się zaczyna...

9.01 - materiał z historii na powtórkę
- spr. z geografii

10.01 -sprawozdanie na polski
- kartkówka z historii

13.01 - na poprzedniej lekcji mówiła, że może być kartkówka z fizyki, ale to nic nie wiadomo, jednak warto to jakoś sobie zaznaczyć ; )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.