I znowu się zaczyna...
9.01 - materiał z historii na powtórkę
- spr. z geografii
10.01 -sprawozdanie na polski
- kartkówka z historii
13.01 - na poprzedniej lekcji mówiła, że może być kartkówka z fizyki, ale to nic nie wiadomo, jednak warto to jakoś sobie zaznaczyć ; )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.