piątek, 23 września 2011

Praca klasowa z matematyki

Informuję, że w poniedziałek po wycieczce (03.10.) czeka nas praca klasowa z matematyki z tego wszystkiego co było od początku roku, czyli potęgi, pierwiastki i takie tam. Nie chcę pisać, że jest z pierwszego działu, bo widzę, że są tam też układy równań, których na przykład nie przerabialiśmy.
Dlatego pewnie będą to głównie pierwiastki i potęgi.

2 komentarze:

  1. A nie we wtorek, kochana? Nie mam przy sobie kalendarza, ale ja myślałam o wtorku.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.