Informuję, że w poniedziałek po wycieczce (03.10.) czeka nas praca klasowa z matematyki z tego wszystkiego co było od początku roku, czyli potęgi, pierwiastki i takie tam. Nie chcę pisać, że jest z pierwszego działu, bo widzę, że są tam też układy równań, których na przykład nie przerabialiśmy.
Dlatego pewnie będą to głównie pierwiastki i potęgi.
Kocham matematykę <3 <3 <3
OdpowiedzUsuńA nie we wtorek, kochana? Nie mam przy sobie kalendarza, ale ja myślałam o wtorku.
OdpowiedzUsuń