Chciałam wszystkim podziękować i szczerze mówiąc jestem pełna podziwu, bo z tego co się orientuję to wszyscy zapłacili już całość za BAL ; )
Teraz pozostaje kwestia 15 zł za Suszek (jak już Costa pisała) - jak najszybciej!
+15zł prezent
Ogłoszę to pewnie jeszcze bardziej oficjalnie, ale dziś odbyło się spotkanie u p. Pawelskiego o "GRYLU" i trzeba będzie jeszcze pozbierać po 3 zł na kiełbasy i bułki. Całą resztą musimy zająć się sami i trzeba ustalić, czy może zbierzemy po 5zł i z reszty pokupujemy soków, talerzyków, musztard itp, czy podzielimy to miedzy ludzi... Najważniejsze, ze grilla już mamy ;p
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.