środa, 1 lutego 2012

Dla tych, co nie chcą chodzić na wychowanie do życia w rodzinie

Tutaj macie wzór dokumentu, który musicie oddać do piątku, jeśli nie chcecie chodzić na wychowanie do życia w rodzinie:
http://img545.imageshack.us/img545/2275/obraz001hz.jpg
Czyli trzeba to przepisać z odpowiednimi informacjami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.